Projekt 2RD ROSTĚNICE

!!! PRODEJ ZAHÁJEN !!! Prohlédněte si vizualizace níže !!!

"SPOJENÍ PŘÍRODY A MODERNÍHO BYDLENÍ kousek od BRNA"

Těšíte se na vlastní prostorný dům nabízející rodině moderní bydlení a komfort s krásným posezením na vlastní velké zahradě s velkou terasou a grilováním?

Projekt 2RD ROSTĚNICE Vám toto přesně nabízí, tedy novostavby řadového energeticky úsporného domu, které se nachází v klidné části obce Rostěnice, okres Vyškov. Jedná se o moderní rodinné domy dispozice 6+kk se zahradou velikosti přibližně 340 m² a dvěma parkovacími místy a s možností vlastní velké terasy, které plně vyhovují požadavkům rodiny s dětmi s rodiči vyžadujícími vlastní pracovnu a tolik potřebný úložný prostor v celém RD.

Navíc Vám tyto kvalitně zpracované domy nabízí dvě parkovací místa před domem s další možností parkování na přilehlé komunikaci. Možnost zimní pohody u krbu, pro který je provedena příprava a stačí si tak jen vybrat krb dle Vašich představ. Příjezd na zahradu z její zadní strany, díky čemuž lze zahradu jakkoliv upravit, třeba postavením bazénu. Dále tyto domy nabízí provedení rozvodů vody tak, aby bylo možné splachovat a zalévat dešťovou vodou, jeden z nich dokonce i vlastní studnu na zahradě a vzrostlý plodící ořech.

Obec Rostěnice se nachází 5 km jihozápadně od Vyškova a 25 km severovýchodně od Brna a v její blízkosti se nachází krásné lesy a turistické cíle. Velmi oblíbenou je krajina CHKO Moravský kras či příroda potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny nebo také blízké Ždánické lesy či vinařské stezky. Obec Rostěnice má vynikající dostupnost do Brna po komunikaci D1 nebo zajištěnou dostupnost v rámci IDS autobusem či vlakem.

V případě Vašeho přání lze provést změny a úpravy domu přesně dle Vašich představ.

Máte dotaz? Kontaktujte nás.

V I Z U A L I Z A C E

Exteriér

 

 

Interiér

 

 

 

 


N  A  B  Í  Z  Í  M  E  :

kontejnerová doprava

A

- nejnižší ceny

- nonstop pro Vás

KONTAKTUJTE NÁS:

mob.: +420 777 925 095

A

A

D

Projekt 2RD Rostěnice

!!! PRODEJ ZAHÁJEN !!!

hrubá stavba dokončena

"SPOJENÍ PŘÍRODY A MODERNÍHO BYDLENÍ

kousek od BRNA"